برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

5 روش برای ورزش کردن همزمان با نظافت منزل

امتیاز دهید post

یکی از راه های اطمینان حاصل کردن از اینکه همیشه وقت برای تمرینات ورزشی هست، ترکیب آنها با کارهای خانه داری است. اگر از افرادی هستید که از زندگی در فضاهای سالم لذت می‌برند، همیشه میتوانید برای نظافت منزل و ورزش وقت پیدا کنید. حتما پیش از شروع فعالیت های ورزشی، با پزشک‌تان مشورت کنید.

در قدم اول یک آهنگ انرژی بخش انتخاب کنید. سپس لباسی بپوشید که برای خم شدن، کشیدگی و عرق کردن مناسب باشد. حالا از این چهار روش برای تلفیق ورزش و نظافت منزل استفاده کنید.

بالا رفتن از پله: وسایل خانه اصولا باید از اتاقی به اتاقی دیگر جابجا شوند. در خیلی مواقع برای این جابجاکردن ها باید چندباری از پله ها بالا و پایین رفت. سعی کنید پله ها را سریع تر طی کنید تا ضربان قلب‌تان افزایش پیدا کند. یک تایمر سه دقیقه ای تنظیم کرده و شروع به حرکت کنید. در هر رفت و برگشت وسیله ای حمل کرده و از پله ها بالا ببرید.

اسکات رفتن موقع تمیز کردن توالت: موقع تمیز کردن سرویس بهداشتی حرکات مختلف اسکات را امتحان کنید. پایتان را دو طرف کاسه ی توالت قرار دهید و طوری قرار بگیرید که انگار یک صندلی خیلی کوتاه زیرتان قرار دارد. مطمئن شوید زانوهایتان با فاصله مختصری نسبت به انگشت پایتان قرار بگیرند. بعد از ده اسکات به منظور  شستن توالت تمرین را متوقف کنید و بعد از اتمام کارتان یک بار دیگر این تمرین را تکرار کنید.

انجام حرکات بازو با قوطی های کنسرو: یک قوطی 800 گرمی رب به دست بگیرید و دست هایتان را صاف کرده و تا سرتان بالا بیاورید. سپس دست‌تان را پایین بیاورید و برای یک حرکت جلوبازو دوباره بالا ببرید. این کار را دوازده بار تکرار کنید و دقت کنید شانه هایتان صاف را نگه دارید. استراحت کنید و ظرف ها را بشویید ؛ بعد دوازده حرکت دیگر انجام دهید.

حرکات پلانک و پایک موقع شستن کف پوش ها: با قرار گرفتن در حالت پلانک کف خانه را برق بیاندازید. بازوها را باز کنید و دست‌ها را در زیر شانه ها قرار دهید و هر بار با کمک یک دست، حرکات دایره وار انجام دهید. به طور متناوب می‌توانید تمرین پایک را انجام بدهید، برای این کار، این بار پایتان را زیر شانه ها قرار دهید. تمرین را با قرار گرفتن در پوزیشن پلانک آغاز و آرنج هایتان را روی کف زمین بگذارید، سپس باسن خود را بالا برده و چند لحظه در همان وضعیت بمانید، سپس به حالت پلانک برگردید.

شما ایده های دیگری برای ورزش کردن در حین نظافت منزل دارید؟ خوشحال می‌شویم ایده هایتان را با ما به اشتراک بگذارید.

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت در شرکت خدمات نظافتی آبانوین

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟