برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

4 نکته طلایی نظافت منزل

امتیاز دهید post

همیشه از بالا به پایین و از چپ به راست تمیز کنید!

هیچ چیز مثل دوباره‌کاری تمیز کردن منزل را طولانی و فرسایشی نمی‌کند. برای پرهیز از این مشکل طبق یک الگوی مشخص کار کنید. هرگز تمیز کردن اتاق را با پاک کردن میز شروع نکنید چون وقتی سراغ پرده‌ها می‌روید گرد و خاکی که رویش نشسته و ممکن است حتی به چشم نیاید دوباره روی میز خواهد نشست.  همیشه از بالای اتاق و سمت چپ شروع به کار کنید. برای مثال کار را با غبارگیری لوستر شروع کنید. با تمیز کردن از چپ به راست خیالتان راحت می‌شود کل اتاق را پوشش داده‌اید.

اغلب خانم‌ها هر چیزی را که اول به چشمشان بیاید تمیز می‌کنند، بعد نگاهی به اطراف می‌اندازند و چیز دیگری می‌بینند تا تمیزش کنند! در این روش آلودگی‌ها  و گرد و غبار همه جا بخش می‌شود و روی چیزی که تازه تمیز شده می‌ریزد.

۲-    وسایل مورد نیاز را تهیه کنید و مطمئن شوید به درستی کار می‌کنند

وقتی تمام ابزارها و پاک کننده‌های موردنیاز در دسترستان باشد دیگر نیازی نیست وسط کار به فروشگاه بروید تا چیزی بخرید یا دائم سراغ کابینت زیر ظرفشویی بروید و وقتتان هدر رود. توصیه می‌کنیم پیش بند و دستکش را از قلم نیندازید و موقع کار حتماً از آن‌ها استفاده کنید. بطری‌های بزرگ پاک‌کننده را با خود این طرف و آن طرف نبرید و مقدار مورد نیاز را در اسپریی کوچک بریزید که حملش آسان باشد.

۳-    در طول سال فعال باشید

فعال باشید! این نکته خوب است همیشه به خاطر بسپاریدش. بهترین راه برای تمیز نگه داشتن خانه، پیشگیری از بروز برخی مشکلات است. به عنوان مثال اگر در طی سال از جرم گرفتن شیرآلات حمام و دستشویی جلوگیری کنید نیازی نیست  زمان زیادی برای پاک کردن آن صرف کنید. خیلی اوقات اگر جرم زیاد باشد دیگر خوب پاک نمی‌شود و مجبور خواهید بود به تعویض شیر آلات فکر کنید. به طور مستمر از اسپری مخصوص دوش و شیرآلات استفاده کنید. مطمئن باشید این کار هزینه و زحمت زیادی برایتان نخواهد داشت.

۴-    بدون اسپری کردن آب و پاک‌کننده گرد گیری کنید

گردگیرهای استوانه‌ای یا پَردار برای تمیزکردن پرده‌ها، قاب عکس‌ها و گوشه و کنار بسیار عالی هستند. انواع مختلفی از گردگیرهای پَردار در بازار موجود است؛ گردگیر پر شتر مرغ گزینه بسیار خوبی است. فقط حواستان باشد چیزی انتخاب کنید که پرز تولید نکند و پرهایش محکم باشد و حین کار نریزد. این گردگیرها  برای رفع گرد و غبار معمولی به خوبی کار می‌کنند، اما اگر جایی زیاد گرد و خاک دارد یا دور از چشم بوده و تار عنکبوت بسته از جارو برقی یا پارچه استفاده کنید.

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت در شرکت خدمات نظافتی آبانوین

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟