برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

نظافت ساختمان در نارمک | شستشو و تمیزکاری ساختمان در نارمک

نظافت ساختمان در نارمک
5/5 - (4 امتیاز)

در حال حاضر با رشد جمعیت و همچنین رشد شهرنشینی، تهران بسیار پر ازدحام و شلوغ شده و دیگر مثل قدیم خانه های ویلایی و تک واحدی کمتر به چشممون میخوره. به جای آن شهر پر از ساختمان های چند طبقه شده که نظافت و تمیزی آن بسیار مهم و ضروری می باشد. ساختمان ها به خاطر داشتن واحد های زیاد و در نتیجه ی آن تردد زیاد نسبت به خانه های تک واحدی یا تک طبقه بیشتر آلوده می شوند و با ورود ساکنین به واحد های خود این آلودگی ها و میکروب ها وارد فضای داخل می شود. با توجه به شرایط وخیم کرونایی نظافت ساختمان ها نسبت به قبل از اهمیت بیشتری برخوردار است به طوری که برای جلوگیری از رشد میکروب ها و آلودگی ها ساختمان ها و محیط داخل آن مانند راه پله، پارکینگ و آسانسور و … باید به طور دائم و روتین وار نظافت شوند. نظافت قسمت های مختلف ساختمان با یکدیگر تفاوت دارد که به بررسی آن ها در ادامه مطلب می پردازیم.

 

نظافت ساختمان در نارمک

برای نظافت ساختمان در نارمک تهران ابتدا پیشنهاد میشه که یک لیست از کارهای نظافتی که باید انجام بگیرد را یادداشت کنید و در لیست خود اضافه کنید که چه قست هایی از ساختمان باید نظافت شود و در هنگام شروع به کار نظافتچی ارسال شده از شرکت خدمات نظافتی آن را در اختیار او قرار دهید تا جایی برای نظافت از قلم افتاده نشود.

 

نظافت آسانسور

درخصوص آسانسور باید به عرضتان برسانیم که در ساختمان های مختلف چه مسکونی و چه اداری و تجاری پس از عبور از لابی ساختمان وارد آسانسور خواهید شد و این عمل ممکن است چندین بار در روز صورت گیرد به همین منظور پاکیزه بودن آسانسور می تواند تاثیر به سزایی در ذهنیت افراد بگذازد و همچنین باعث افزایش روحیه نیز می گردد. نظافت آسانسور باید به شکلی باشد که مرتبا و با نظم انجام گیرد و با توجه به شرایط کرونایی برای آسانسور ساختمان ها باید 2 روز یکبار تمیز و ضد عفونی شوند اما برای ساختمان هایی با تراکم ساکنین بیشتر و تردد بالا باید 2 بار در روز این کار انجام گیرد تا آلودگی ها و میکروب ها فرصت رشد کردن را نداشته باشند. شایان ذکر می باشد برای نظافت آسانسورهای ساختمان های اداری بهترین زمان در پایان ساعات اداری می باشد که تقریبا تردد به حداقل می رسد.

نظافت پارکینگ، راه پله و مشاعات

به خاطر عبور و مرور روزانه ی خودروها و دیگر وسایل نقلیه به داخل و خارج پارکینگ این محیط در معرض مستقیم آلودگی ها می باشد پس باید در نظافت آن به طور مرتب کوشا باشیم. روغن های ریخته شده از ماشین های پارک شده در داخل پارکینگ چهره این محیط را به شدت زشت می سازد باید به نظافت روتین پارکینگ توجه ویژه ای داشت و در خصوص راه پله و مشاعات نیز دیواره ها و نرده های راه پله عامل انتقال آلودگی و میکروب می باشد و باید در نظافت آن همواره برنامه ریزی داشته باشیم. در نظافت راه پله ها باید با استفاده از شوینده های مناسب نرده ها را به خوبی تمیز و ضدعفونی نماییم. پله ها را یکی یکی بشوییم و در انتها آنها را خشک نماییم.

نظافت پشت بام و انباری

نظافت پشت بام شامل نظافت کف و تمیزکاری کولرها و آنتن ها می شود و در تمیزکاری انباری به خاطر وجود ابزار و وسایل باید مراقب آن ها باشیم که آسیب نبینند.

نظافت فضای عمومی و باغچه ی ساختمان

با توجه به وجود بیماری همه گیر کرونا افراد دیگر مثل سابق به پارک ها نمی روند و بیشتر سعی دارند در فضای داخلی و عمومی ساختمان ها و کنار باغچه ها بنشینند از این رو نظافت این بخش ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در فصل پاییز معمولا برگ درختان بر روی زمین میریزد مهم ترین کار جمع کردن آنها می باشد و نیز باید به هرس کردن درختان و سم پاشی آنها توجه نمود.

نظافت دیوارها و پنجره های ساختمان

از بابت زیبایی بخشیدن به فضای بیرونی ساختمان تاثیر به سزایی دارد و نظافت مرتب آن باعث می شود آلودگی ها در صورت باز بودن پنجره ها کمتر وارد فضای ساختمان و منزل شود. در فصل بهار و تابستان با وجود گرد و غبار همچنین وجود پشه و مگس ممکن است میزان این آلودگی ها بر روی پنجره ها بیشتر شود. گاه ممکن است لکه یک حشره مُرده زیبایی را از پنجره شما بگیرد.

شرکت خدماتی نظافتی در نارمک

شرکت خدمات نظافتی آبانوین کو در راستای کمک به ساکنین نارمک در هر ساعت از روز آماده ی ارائه ی خدمات نظافتی می باشد و با توجه به وجود ویروس کرونا تمامی تدابیر لازم جهت نظافت ساختمان و منزل شما را در اختیارتان قرار میدهد و اصول بهداشتی را برای نظافت به شکل کامل با بهره گیری از نظافتچی های ماهر در اختیار شما قرار می دهد. شما برای آشنایی با نحوه ی نظافت شرکت خدمات نظافتی آبانوین کو و همچنین رزرو نظافتچی و مشاوره جزئیات نظافتی می توانید با شماره ی 77728846-021 در ارتباط باشید و به طور کلی تعرفه ی نظافت نارمک به شرح زیر می باشد :

با ازای 4 ساعت نظافت، 150 هزار تومان

به ازای 8 ساعت نظافت 250 هزار تومان

نظرات و دیدگاه ها

11 Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟