برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

شرکت حرفه ای نظافت بانک در تهران | ضدعفونی اصولی بانک ها و موسسات مالی

نظافت بانک در تهران
5/5 - (4 امتیاز)

اهمیت نظافت بانک

بانک ها از مهم ترین مراکز اقتصادی جامعه به حساب می آیند و افراد برای افتتاح حساب و سپرده گذاری و … به بانک ها رفت و آمد می کنند میشه گفت از شلوغ ترین و پر تردد ترین مراکز تخصصی یک جامعه به حساب می آید و نظافت این محل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برای جلب رضایت مشتری و حفظ سلامت ایشان بانک ها به طور منظم باید نظافت شوند و همچنین برای آرامش روانی و جسمی کارکنان بانک که سخت کوشانه به رسیدگی امور مالی ارباب رجوعان می پردازند.

شرکت خدمات نظافتی

بانک ها از محیط های بسیار حساس در امر نظافت به حساب می آیند. بانک ها از نظر بزرگی و مساحت دارای متراژ های بالایی هستند و تمیزکاری نظافت همچین مکانی نیاز به یک تیم نظافتی دارد و همچنین وجود اسناد و مدارک مهم مالی به علاوه ی دستگاه های حساس و برقی ویژه بانک، کار را برای نظافت فردی بسیار دشوار می کند. بهترین راه ارتباط گیری با شرکت های خدمات نظافتی برای نظافت بانک ها می باشد چون از نظر تعداد نظافتچی تکمیل هستند و مهم تر از آن آموزش های لازم جهت نظافت و تمیزکاری بانک ها و موسسات مالی را دیده اند.

انواع خدمات شرکت خدمات نظافتی در بانک

نظافت مرتب فضای داخلی بانک ها اهمیت بسیار زیادی در جلب رضایت مشتری دارد. زباله ها باید هر چند ساعت از داخل سطل آشغال ها خالی شود و شسته شود. روی میز های پیش خوان و صندلی ها باید به شکل منظم ضد عفونی و نظافت شود.

سرویس بهداشتی بانک از قسمت های مهم در امر نظافت می باشد که یک نظافتچی وظیفه دارد با استفاده از مواد شوینده به طور کامل سرویس های بهداشتی را نظافت کند و مراقب تمام شدن وسایل نظافتی داخل سرویس بهداشتی مثل دستمال کاغذی باشد و در صورت تمام شدن آن به سرعت دستمال به سرویس بهداشتی اضافه کند. نظافت این قسمت به صورت روزانه باید انجام بگیرد.

نظافت راه پله ها در تمیز و جذاب دیده شدن محیط بانک ها اهمیت به سزایی دارد و درضمن نظافت پنجره ها و شیشه های بیرونی بانک و نمای خارجی آن به میزان جذابیت و پاکیزگی بانک اضافه می کند و تاثیر مستقیم بر روی سلامت روان کارکنان و ارباب رجوعان می گذارد.

ضدعفونی بانک و موسسات مالی به خدمات نظافتی اضافه شده است به طوری که تا پیش از همه گیری ویروس کرونا تنها نظافت و تمیزکاری برای حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوعان کفایت می کرد اما در حال حاضر ضد عفونی کردن محیط جزء جدایی ناپذیر نظافت می باشد و بانک ها به خاطر شلوغی و تردد بسیار زیاد افراد باید به شکل منظم و مرتب ضدعفونی شود تا از تکثیر ویروس و میکروب ها جلوگیری به عمل آید.

نظافت رایانه ها، میز کار کارکنان، ماشین حساب و پرینتر ها و… از مهم ترین امور نظافتی می باشند که باید در انجام دادن آن ها دقت فراوان داشت تا آسیب نبینند.

نظافت آبدارخانه و ظروف در این محیط پر از رفت و آمد اهمیت بالایی دارد و کف آبدارخانه باید هر روز تی زده شود و سطل آشغال ها خالی شوند تا آلودگی ها زدوده شوند.

شرکت خدمات نظافتی بانک در تهران

مهمترین نکته در امر نظافت بانک تهیه چک لیست توسط بانک می باشد. بانک مکانی با متراژ بسیار بالا می باشد برای اینکه نظافت قسمتی از قلم نیوفتد وجود چک لیست و ارائه ی آن به نظافتچی بسیار مهم می باشد.

ما در شرکت آبانوین کو آماده ی یاری رسانی در امر نظافت بانک هستیم برای درخواست و رزرو نظافتچی و نیز آگاهی از میزان دستمزد نظافتچی می توانید با مشاورین ما در شرکت آبانوی کو در ارتباط باشد به طور کلی نرخ دستمزد نظافتچی به ازای 4 ساعت نظافت، 150 هزار تومان و به ازای 8 ساعت نظافت، 250 هزار تومان می باشد.

تلفن های تماس جهت برقراری ارتباط با مشاورین ما : 22839452-021  / 44297907-021  / 77728846-021  /

021-66122218  / 021-33335770

 

 

نظرات و دیدگاه ها

6 Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟