برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

نظافت آکواریوم در تهران | تمیز کردن و شستشوی اصولی آکواریوم

نظافت آکواریوم
5/5 - (3 امتیاز)

ماهی ها موجودات دوست داشتنی هستند و بسیاری از افراد علاقه ی زیادی به نگهداری این موجودات در منزل هستند که باید آن ها را در آکواریوم قرار داد. وجود آکواریوم در منزل علاوه بر اینکه محیطی مناسب برای زندگی ماهی ها هستند، باعث زیبایی محیط زندگی می شوند و به محیط پیراون خود روح می بخشند.

به غیر از منازل، حتما در مجتمع های تجاری و فروشگاه ها آکواریوم های بزرگ را مشاهده کرده اید و مجذوب زیبایی آن شده اید.

اهمیت نظافت آکواریوم

آکواریوم محل زندگی ماهی هاست همانطور که منزل خود را تمیز و مرتب نگه می داریم باید برای نظافت و تمیزکاری محل زندگی ماهی ها برنامه ریزی ویژه ای داشته باشیم. جذابیت آکواریوم به تمیز بودن آن و نیز سلامتی ماهی های موجود در آن می باشد. حتی اگر آکواریوم دارای لجن خوار یا گیاهان طبیعی هم باشد باید برای حفظ سلامتی ماهی ها به طور مرتب آن را نظافت کنیم.

نظافت اصولی آکواریوم

باید به طور منظمی سیفون کردن آب آکواریوم را در دستور کار خود قرار دهید. آب موجود در درون آکواریوم طی زمان خاصی آلوده از باکتری ها، میکروب ها، پسماند غذاها و فضولات ماهی ها می شود که تمیز نکردن این آلودگی ها حتما به سلامت ماهی ها ضربه میزند. پس از اساسی ترین کارهای نظافتی مربوط به آکواریوم، خالی کردن آب آکواریوم می باشد در خاطر خود داشته باشید که برای شستشوی آکواریوم از مواد شیمیایی استفاده نکنید زیرا برای سلامتی آن ها مضر است و حتی موجب مرگ آن ها می شود.

برای شستشوی شیشه ی آکواریوم وقت بگذارید. شیشه ی آکواریوم باید هم از داخل و هم از بیرون تمیز شود تا کدری از بین برود و همچنین ماهی ها قابل مشاهده باشند. علاوه بر آن وسایل تزئینی داخل آکواریوم باید هر از چند گاهی از آکواریوم خارج شده و تمیز شوند چون یکسری از آلاینده های ناشی از فضولات و نیز لجن و رسوبات در بین این وسایل گیر می کنند در نتیجه نظافت آن ها باعث شفافیت آب و شیشه می شود برای نظافت وسایل تزئینی داخل آکواریوم می شود از یک مسواک جهت تمیزکاری استفاده کرد نتیجه ی حاصله رضایت بخش خواهد بود. شایان ذکر می باشد در تمیزکاری شیشه آکواریم پیشنهاد می شود که از پد جلبک استفاده نمایید و آن را روی شیشه بکشید و در صورت لزوم کمی هم فشار دهید تا جلبک های چسبیده به شیشه آکواریوم از بین بروند. اگر میزان این جلبک ها زیاد بود و به شکل دسته ای بودند می توانید با احتیاط و دقت از تیغ برای از بین بردن آن ها استفاده کنید.

آکواریوم نظافتی خاص و منحصر به فرد دارد در صورت عدم آگاهی باعث بروز خطرات زیستی برای ماهی ها می شود اکیدا توصیه می شود که اصلا از مواد شوینده معمولی و رایج در نظافت آکواریوم استفاده نکنید چون بخار آمونیاک حاصل از مواد شوینده به شدت برای ماهی ها مضر می باشد. محلول های حاوی سرکه می تواند برای این کار مناسب باشد.

شرکت خدمات نظافتی

شرکت های خدمات نظافتی در زمینه ی نظافت هر چیزی نسبت به ما اطلاعات بیشتری دارند چون در این زمینه آگاهی های لازم را بدست آوردند و نیز با استفاده از تجربه خود می توانند بهترین خدمات نظافت را ارائه دهند. شرکت خدمات نظافتی آبانوین کو به شما عزیزان پیشنهاد می دهد که برای حفظ سلامتی ماهی ها و زیبایی آکواریوم ها، آکواریوم را هفته ای یکبار نظافت کنید در صورت نیاز به کمک ما در نظافت آکواریوم  نیز می توانید با شماره گیری تلفن های ما با مشاورین شرکت در ارتباط باشید و در صورت نیاز نظافتچی درخواست نمایید. نظافتچی های شرکت آبانوین کو تمامی آموزش های لازم برای نظافت آکواریوم را فرا گرفته اند و آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. درخصوص دستمزد نظافت آکواریوم هم بسته به ابعاد و میزان آلودگی بین 150 هزار تومان تا 250 هزار تومان می باشد. شرکت خدمات نظافتی آبانوین کو در تمام نقاط تهران نیروی خدماتی برایتان در کمترین زمان ارسال می کند.

شماره ی تماس : 33335770-021 / 66122218-021 / 44297907-021

 

 

نظرات و دیدگاه ها

4 Responses

  1. داخل آکواریوم ما جرم سفید گرفته، هرکاری هم می کنیم از بین نمیره متاسفانه! ممنون میشم اگه راه حلی داره بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟