برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

نظافتچی خانم مجرب و متعهد | نظافتچی خانم در تهران

نظافتچی خانم در تهران
امتیاز دهید post

مزایای نظافتچی خانم

نیروهای نظافتی خانم دارای حوصله و دقت بیشتری برای انجام کارهای منزل به صورت روزانه و یا حتی هفتگی هستند. افراد شاغل که معمولا وقت کافی برای انجام نظافت منزل را ندارد، با یاری گرفتن از نظافتچی های خانم می توانند در وقت خود صرفه جویی کنند. همچنین با خیال آسوده و بدون دغدغه پاکیزگی منزل، به استراحت و رسیدگی به امور زندگی و فرزندان بپردازند.

کیفیت کار نظافتچی های خانم آبانوین

خوشبختانه نظافتچی های خانم شرکت آبانوین بسیار قابل اعتماد و متعهد به انجام تمام و کمال وظایف خود، با کیفیت بالا و تضمینی هستند. نظافتچی های خانم شرکت آبانوین دارای سلیقه، ظرافت و علاقه تحسین برانگیزی در انجام وظایف خود هستند. همچنین شایان به ذکر است که انرژی بیشتری در انجام امور مرتبط با نظافت منزل به خرج می دهند.

نظافت راه پله

نظافت راه پله یکی از مسایل بسیار مهم برای ساکنین ساختمان هاست. معمولا به دلیل آن که روزانه افراد مختلفی در راه پله ها در حال تردد هستند، نیاز به نظافت و شستشوی راه پله ها خصوصا روزهای برفی و بارانی امری اجتناب ناپذیر و ضروری برای سلامت ساکنین است. نظافتچی های منظم خانم ما در کمال حوصله و با دقت فراوان ضدعفونی و شستشوی راه پله ها را انجام می دهند.

نظافت منزل

پاکیزگی خانه با وجود اینکه بسیار زمان بر و گاه طاقت فرساست همیشه یکی از دغدغه های اصلی برای افراد هر خانواده به شمار می رود. همچنین تحقیقات نشان داده است تمیز بودن منزل تاثیر مهم و مثبتی در روحیه افراد، ایجاد آرامش و قدرت تفکر دارد. بطوریکه اگر بی نظمی و گرد و غبار در منزل خودنمایی کنند ؛ ناخودآگاه از لحاظ روحی آشفته و عصبانی خواهد شد. ارتباط مهم خانه ی تمیز و پاکیزه با جسم سالم هم که کاملا بدیهی است. نظافتچی های خانم جوان ما آماده یاری رسانی به شما در زمینه نظافت منزل هستند. شایان ذکر می باشد که نظافت منزل شما در هر موقع از روز در کمترین زمان صورت می گیرد.

نظافت ساختمان

یکی از مهمترین امور نظافتی درحال حاضر با توجه به توسعه آپارتمان نشینی، نظافت ساختمان است. نظافت نمای ساختمان و فضای داخلی می تواند به زیباتر دیده شدن ساختمان و بهداشتی تر بودن ساختمان کمک شایانی کند. نظافتچی های خانم متعهد و منظم شرکت آبانوین با تجهیزات به روز و بهترین متدهای نظافت ساختمان در جهت نظافت ساختمان شما عزیزان آماده به همکاری هستند. نظافت باغچه و محوطه داخلی ساختمان، نظافت انباری ها، درب ساختمان و درب پارکینگ بسیار در زیبا دیده شدن ساختمان تاثیر دارد.

نظافت پارکینگ

یکی از چالش برانگیزترین بخش ها در نظافت و شستشوی ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و… بخش پارکینگ می باشد. اما با کمک شرکت های نظافتی که تجهیزات نظافتی مناسب در اختیار دارند و انجام فرآیند نظافت پارکینگ بر اساس یک دستورالعمل اصولی به سادگی می توانید همه بخش های پارکینگ ها را از هر نوع آلودگی پاک کنید. به دلیل روغن نشت شده از خودرو ها که همگی نیاز به رفع و نظافت مداوم دارند، بکارگیری نظافتچی خانم برای شستشوی پارکینگ بسیار مهم است. در شستشو پارکینگ به خاطر داشته باشید که درخصوص مواد شوینده از کارشناسان و نظافتچی های شرکت خدمات نظافتی آبانوین کو مشاوره بگیرید تا با بهترین ابزار به جنگ لکه های سخت موجود بر کف پارکینگ برویم.

نظافت بیمارستان

از نظر میکروبیولوژی سطوح آلوده در بیمارستان ها منبع مناسبی برای پاتوژن ها محسوب می شوند در نتیجه نظافت و شستشوی مداوم بیمارستان ها عامل مهمی جهت به حداقل رساندن آلودگی و کاهش انتشار عفونت های ناشی از مراکز بهداشتی درمانی یا همان عفونت بیمارستانی است.

نظافت شرکت ها و سازمان ها

نظافت و ضدعفونی کردن مداوم شرکت ها و سازمان ها به دلیل شمار بالای کارکنان و مراجعه کنندگان همیشه از دغدغه های مهم مدیران و کارمندان به ویژه در زمان همه گیری ویروس کووید 19 بوده است.برای نظافت مکان های فوق معمولا نظافتچی های خانم که کارها را با ظرافت و دقت بالا انجام می دهند بهترین گزینه برای انتخاب هستند.

شستشوی لباس ها و ظروف

دانستن نحوه شستن لباس ها با جنس های متفاوت نقش بسیار کلیدی در افزایش طول عمر و جلوگیری از کهنه شدن زودهنگام لباس های مورد علاقه شما دارد. در این مورد با اعتماد به ما و خدمات اصولی شستشوی به روز و منحصر به فردی که در اختیار شما قرار می دهیم می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

محیط آشپزخانه متاسفانه قابلیت آن را دارد که از محیط های حمام و یا دستشویی آلوده تر باشد.با شستن مداوم و به موقع ظروف کثیف از انباشته شدن آنها و درنتیجه افزایش باکتری های آلوده و سایر آلودگی های احتمالی جلوگیری می شود.

پذیرایی مجالس

همانطور که می دانید یکی از مهمترین بخش های خدمات مجالس نظافتچی خانم در جهت پذیرایی است. با شریک کردن ما در شادی خود و بکارگیری نظافتچی های خانم آموزش دیده، ماهر،سریع و قابل اعتماد که در کمال احترام با رفتاری کاملا مودبانه از مهمانان ارزشمند شما پذیرایی می کنند یک جشن رویایی و خاطره انگیز خواهید داشت.

نگهداری از سالمندان توسط پرستار خانم

اغلب سالمندان به دلیل کهولت سن و کاهش توان جسمی نمی توانند به تنهایی کارهای روزمره را انجام دهند. همچنین برخی افراد دچار فراموشی در مصرف داروهای ضروری و کارهای مهم خود می شوند.در صورتی که نگهداری از سالمندان عزیز تحت شرایط مناسب و به صورت اصولی صورت نگیرد، نگرانی های زیادی به وجود خواهد آمد. از آنجایی که سالمندان عزیز و ارزشمند در خانه خود بیشترین احساس امنیت ،خوشحالی و آرامش را حس میکنند حضور پرستار خانم مجرب، دلسوز و با اطلاعات بالا در زمینه نگهداری آنها می تواند نقش بسیار مهمی و مثبتی در سلامت جسمی و روحی  عزیزان شما داشته باشد.

درخواست و رزرو نظافتچی

شرکت خدمات نظافتی آبانوین کو با داشتن سال ها تجربه در زمینه نظافت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در هر جای شهر می باشد. برای رزرو نظافتچی شما می توانید با شماره های 02133335770 و 02177728846 و 02122839452 و 02144297907 تماس حاصل کنید.

درخصوص دستمزد نظافتچی هم باید به طور کلی به عرضتان برسانیم که :

به ازای 4 ساعت نظافت، 150 هزار تومان

به ازای 8 ساعت نظافت، 250 هزار تومان

نظرات و دیدگاه ها

13 Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟