برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

صد نکته طلایی برای نظافت اصولی و سریع منزل دربیست روز (قسمت هشتم)

امتیاز دهید post

چیزهای خیلی ریز را منظم کنید

قالب کاپ کیک چیز جذابی است اما غیر از آشپزی کارکردهای دیگری هم می تواند داشته باشد. چیزهای فسقلی مثل پیچ و میخ و سوزن را از کف کشوها جمع کنید و تمیز و مرتب داخل یک قالب کاپ کیک بریزید. این راهکار برای چیزهایی مثل زیورآلات ریز، گوشواره ها، حلقه و آویز هم مناسب است.

فضاهای مرده را دوباره احیا کنید

میز اتوی سنتی با آن پایه های ضربدری اش فضای زیادی را اشغال می کند و اصلا چه کسی را سراغ دارید که بعد از هربار اطوکاری میز اطو را جمع کند؟ راه حلی که شرکت آیکیا داده این است که روی یک میز کم عرض با طول کافی را به یک میز اطو تبدیل کنید و زیر آن را به سبدهای لباس اختصاص دهید.

ورودی خانه را به قفسه ها و جالباسی های دیوارکوب مجهز کنید

حتی فقط یک قفسه و یک جالباسی دیواری می تواند ورودی خانه را نظم بدهد. یک کمد قدیمی را هم به این ترکیب اضافه کنید تا دیگر هیچ آشفتگی و ریخت و پاشی در ورودی آپارتمان باقی نماند.

به کمک رنگ، ابزارها و لوازمتان را مرتب کنید

وقت بگذارید و ابزارها و لوازمی را که نمی توان داخل کمد یا کابینت گذاشت، با انتخاب و سلیقه خودتان، از یک رنگ مناسب خریداری کنید تا مثل یک مجموعه شیک و زیبا خودنمایی کند و همیشه منظم و مرتب بنظر برسد.

کابینت ها را پشت قاب عکس مخفی کنید

در حمام و دستشویی اگر آیینه محفظه دار یا جعبه کمک های اولیه ندارید، می توانید لوازم آرایشی و بهداشتی را در کابینت های مخفی بگذارید که وقتی درشان بسته است مثل یک تابلو نقاشی بنظر می رسد.

مواد غذایی را در بانکه های شفاف نگهداری کنید

اگر کابینت کافی برای نگهداری مواد غذایی ندارید، مواد غذایی مثل بنشن ها، شکر و ادویه و ماکارونی های شکل دار جذاب را در ظرف های شیشه ای شفاف بگذارید و تمیز و مرتب روی پیشخوان آشپزخانه بچینید.

حلقه های پرده حمام برای آویختن لوازم شخصی در کمد عالیست

بجای اینکه لباس ها و لوازم شخصی تان را روی هرچیزی که سر راهتان بود بیندازید- دستگیره در، میله های تخت، پشتی صندلی و …- می توانید کلی روسری، کمربند و کیف دستی را با استفاده از چند حلقه پرده حمام به یک چوب لباسی آویزان کنید.

شرکت خدمات نظافتی آبانوین بهترین شرکت خدمات نظافتی در تهران

نظرات و دیدگاه ها

One Response

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟