برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

تمیز کردن شیشه پنجره ها

امتیاز دهید post

با این ترفند پنجره های شما  می درخشد.

قبل از شروع باید این نکات را درنظر بگیرید.

ما به شستن پنجره ها عادت نداریم، اما هر از چند گاهی این کار را انجام می دهیم. زمانی که پنجره های تمیز خود را ببینید رضایت در چهره تان به خوبی دیده می شود. آیا می خواهید پنجره هایتان را آنگونه که قبلا ندیده اید ببینید؟ این ترفند این کار را برای شما انجام می دهد.

پنجره هایی با شیشه های تمیز

تمیز کردن پنجره ها کار جذابی برای شما در زمان فراغت‌تان نیست. اگر زمان زیادی  برای تمیز کردن پنجره ها صرف کنید و در نهایت لکه ها را در تمام شیشه ها ببینید، به شما حق می‌دهیم که ناامید شوید! خوشبختانه ترفندهایی وجود دارد که بتوانید پنجره هایتان را دوباره تمیز و درخشان ببینید.

تمام کاری که باید بکنید این است که مقداری سرکه سفید به آب اضافه کنید. مقداری سرکه سفید را در درون یک افشانه یا همان اسپری بریزید و مابقی آن را با آب پر کنید. سپس ، این ترکیب را به روی پنجره بزنید و با یک پارچه میکرو فایبر تمیز کنید. از حوله های کاغذی استفاده نکنید، زیرا انجام این کار راهی مطمئن برای حذف کردن لکه ها نیست. پارچه میکروفایبر راه حل مناسب شماست!

برخی از افراد مانند خانم های شاغلی هم هستند که فرصت برای رسیدگی به خانه ندارند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که خدمات نظافت منزل آبانوین را امتحان کنید. مطمئن باشید که تجربه ی خوبی خواهید داشت.

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟