برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

تمیزکردن تشک ها

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
امتیاز دهید post

می­‌توانید اینکار را به سرعت انجام دهید و همه گردوخاک را از بین ببرید و محیط را تروتازه کنید.

هر هفته بخشی از روز را به شستشوی ملحفه ­ها، حوله ­ها و لباس ­هایمان اختصاص می­‌دهیم.  وقتی که ملحفه­ تخت را جمع­ آوری می‌­کنید، یک گام فراتر گذاشته و همه تشک‌­ها را جارو کنید. این فرآیند خیلی ساده است. باید از تمیز بودن سَری جاروبرقی مطمئن شوید، سپس همه تشک و شکاف­ های آن را با دقت جارو کنید. این فرآیند به ازای هر تخت تقریباً یک دقیقه زمان می­‌گیرد، ممکن است این روش را در آینده بیشتر انجام بدهم.

پس از به پایان رسیدن فرآیند جارو کردن، ترکیبی بسیار کم از جوش شیرین و روغن اسطوخودوس را برروی تشک­ ها بپاشید. اینکار باعث می‌­شود تا تمام رایحه نامطلوب تخت از بین برود و مثل روز اولش تمیز و بوی تازگی بدهد. پس از گذشت چند ساعت جوش شیرین در تشک نفوذ می­‌کند و جذب آن می­‌شود، در همین حین ملحفه­ ها شسته و خشک می‌­شوند. ملحفه­ ها را روی تشک­‌ها می‌­کشیم و هفته بعد دوباره اینکار را تکرار می­‌کنیم. (ابتدا جارو می­‌کنید، سپس از ترکیب جوش­ شیرین و روغن اسطخودوس استفاده می­‌کنید و در آخر ملحفه­ ها را روی تشک‌­ها می­‌کشید.)

می ­توانید دربِ یک ظرف شیشه ­ای را به کمک چکش و میخ سوراخ سوراخ کنید و ترکیب جوش شیرین و روغن اسطوخودوس را در آن بریزید. به کمک این روش می‌­توانید از شیشه برای پاشیدن ترکیب استفاده کنید. این روش کاربردی و برای بسیاری از مواقع مناسب است.

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت در شرکت خدمات نظافتی آبانوین

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟