برای تماس کافیست روی شعبه مورد نظر کلیک نمایید . تمام شعب شرکت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

استخدام نظافتچی

امتیاز دهید post

وقت کافی برای نظافت خانه خود ندارید؟ استفاده و استخدام نظافتچی ماهر در تمیز کردن خانه بهترین کار است.

به دلیل کمبود وقت در این روزها استخدام یک فرد برای تمیز و مرتب کردن خانه می‌تواند باعث خوشحالی شما شود؛ چرا که کارهای خانه سریعتر انجام می‌شود و زمان بیشتری برای بودن با خانواده و استراحت خواهید داشت.

کارهای زیاد و زمان کم

یک خانواده متوسط کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن در طول هفته دارد. انجام این کارها دیگر وقت زیادی را برای نظافت خانه باقی نمی گذارد. هر چند در همین وقت کم هم کسی دوست ندارد به نظافت خانه بپردازد. جارو کشیدن، گرد و غبارگیری و کارهای دیگر انرژی زیای از انسان می گیرد. این کار برای افرادی که بچه دارند مشکل تر نیز هست. استخدام نظافتچی برای انجام این کارها می تواند تغییر زیادی به وجود آورد.

موضوع اهمیت سلامتی

اگر شما مشکل تنفسی یا دیگر مشکلات سلامتی دارید حتی گرد وغبار گیری موجب سرفه، عطسه و اذیت شدن شما می شود. در برخی موارد تمیز کردن خانه حتی می تواند موجب زمین گیر شدن شما و موارد خطرناک دیگری شود. بهترین راه حل برای این موارد استخدام فردی برای نظافت خانه می باشد.

حتی الرژی متوسط نیز می تواند موجب اذیت شدن شما در هنگام گرد وغبار گیری شوند. پس شما می توانید این کار را به فردی دیگر واگذار کنید. شما حتی می توانید موقع تمیزکاری، خانه را ترک کنید و پس از پایان کار بازگردید.

نرخ ساعتی نظافت منزل

اگر شما دارای درامد متوسطی هستید، می‌توانید کارگر نظافت منزل ساعتی استخدام کنید. وقتی محاسبه کنید می بینید که هزینه نظافت منزل برای شما چندان زیاد نخواهد بود و اگر شما خود خانه تان را تمیز کنید چندان تغییری در میزان پس اندازی شما نخواهد داشت. بسیاری از افراد فکر می کنند که هزینه آن بالا می باشد در حالی که اینطور نیست.

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت در شرکت خدمات نظافتی آبانوین

 

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

آیا سوالی دارید؟