مبل شویی در تهران 🧽 | بهترین و جدید ترین روش مبل شویی در منزل 🛋️

مبل شویی در تهران

 

شستشوی مبلمان چه اهمیتی دارد؟

مبلمان از بخش های فوق العاده مهم در مورد دکوراسیون منزل هستند. در نتیجه دغدغه‌ی اکثر خانوم‌های خانه‌ دار، تمیزی مبلمان است و برای این‌ که مبل شویی در منزل کار سختی است ، تمام تلاششان را می‌کردند که مبل‌ ها کثیف نشوند! مبل ها به دلایل مختلفی ممکن است کثیف شوند یا لکه بگیرند اهمیت شستشوی مبلمان بالاست و برای خراب نشدن مبل هایمان باید بهترین روش را انتخاب نماییم. با توجه هزینه های سرسام آور خرید مبلمان اهمیت شستشو مبل ها بر همگان آشکار است.  شستن مبل ها نیازمند مهارت و اطلاغات دقیق از مواد شوینده است برای همین افراد ترجیح میدهند از خدمات مبل شویی با دستگاه در منزل، شستشوی مبل در خانه، شستشوی مبل در محل کار و خشکشویی مبل بهره ببرند.

 

 شستشوی مبل با دستگاه چه مزایایی دارد؟

به دلیل استفاده از مکرر از مبلمان در منازل شستشوی مبل در منزل و میکروب زدایی آنها نقش مهمی در بهداشت محیط و سلامت افراد خانواده داراست .دستگاه مبل شور طوری طراحی شده که همه قسمت های مبلمان را بشوید و هیچ قسمتی از مبل ها بدون شستشو باقی نمی ماند. سرعت بالای شستن مبل ها که حدود ۲ ساعت طول می کشد و خشک شدن سریع مبلمان از مهم ترین مزایای شستشوی مبلمان با دستگاه است. این روش علاوه بر اینکه مبلمان را به طور قابل توجهی تمیز می کند هزینه کمی هم دارد.

چگونگی مبل شویی در منزل

شاید سوال شماهم این باشد که استفاده از دستگاه مبل شویی در منزل چگونه است.

بخار خارج شده از دستگاه شوینده با درجه حرارت بالا بر روی مبل می نشیند. این روش برای از بین بردن گرد و غبار و سایر ذرات ناسالم از سطح مبل استفاده می شود. این روش خاک و گرد و غبار را از بین می برد وهیچ گونه خیسی و اثرات مضر از خود به جا نمی گذارد.

در نتیجه ، خراب شدن و جمع شدن پارچه کاهش یافته و تنها در چند ساعت می توان کل مبلمان را تمیز کرد.

از محصولات شیمیایی و شوینده ایمن استفاده می شود و برای انواع پارچه ها از جمله چرم مورد استفاده هستند. در این روش از شامپوی خشک و فوم های شوینده استفاده می شود و به طور موثر خاک را از بین می برد و در کوتاه ترین مدت  خشک می شود. در واقع ، تقریباً بلافاصله می توانید بعد از اتمام تمیز کردن مبل روی آن بنشینید.

محلول های فوم با فشار روی مبل نشسته و روی لکه ها متمرکز می شوند و برای مدت کوتاهی به جنگ با لکه ها می پردازند. از آنجا که می توان میزان کف را توسط کاربر کنترل کرد ، احتمال آسیب رطوبت کمتر است.

برای خشک کردن و پاک کردن فوم هایی که روی مبل جا خوش کرده اند. از قسمت مکنده دستگاه مبل شور استفاده می شود. همه کثیفی ها به همراه آب و کف توسط دستگاه مکیده می شوند و به مخزن آب های کثیف دستگاه منتقل می شوند.

خشک کشویی یک مهارت است و به دستان متخصصی که آن را انجام می دهد ربط دارد. اگر متخصص مربوطه در این مورد بسیار ماهر باشد تمام رطوبت مبل را جذب کرده و درنهایت تقریبا یک مبل خشک شده را به شما در منزل تحویل می دهد.

خشکشویی مبل در منزل یا محل کار

مبل های شسته شده ،بدون لکه و تمیز همیشه در آرامش افراد منزل و افزایش بازده کنان کارکنان در محیط کار به دلیل نقش مهم نظافت بر روحیه افراد اهمیت فراوانی دارند.

 خوشبختانه شرکت خدمات نظافتی آبانوین این افتخار را دارد که دارای مجرب ترین و دقیق ترین متخصصان آموزش دیده شستشوی مبل در منازل و محل کار شما هستند. متخصصان ما تضمین میکنند کیفیت مبل ها حفظ شود و بافت پارچه رویه مبل و اسفنج ها دچار آسیب نشود. خدمات مبل شویی و خشکشویی مبلمان آسیبی به مبلمان گرانقیمت و لوکس تان نمی رساند ولی همه کثیفی های روی مبل را از بین می برد.

هزینه مبل شویی در منزل

نرخ شستشوی هر ساله توسط مرجع رسمی یعنی اتحادیه مشخص می شود. و با توجه به تعداد مبلمان و همچنین تعداد تشک ها و پشتی های جدا شونده مشخص می شود.هزینه شستشوی مبل یکی از مخارج ضروری و بسیار ناچیز در هر خانواده است. برای دریافت جزئیات قیمت شستشوی مبلمان می توانید به اینجا مراجعه نمایید. همچنین بطور کلی هزینه مبل شویی با دستگاه در شرکت خدمات نظافتی آبانوین به شرح زیر می باشد:

درخواست و رزرو متخصصین مبل شویی در تهران

درخواست متخصصین مبل شویی در شمال تهران

برای درخواست مبل شویی در شمال تهران می توانید اینجا کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۲۲۸۳۹۴۵۲ تماس بگیرید.

درخواست متخصصین مبل شویی  در غرب تهران

برای درخواست مبل شویی در غرب تهران می توانید اینجا کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۴۴۲۹۷۹۰۷ تماس بگیرید.

درخواست متخصصین مبل شویی در شرق تهران

برای درخواست مبل شویی در شرق تهران می توانید اینجا کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۷۷۷۲۸۸۴۶ تماس بگیرید.

درخواست متخصصین مبل شویی در مرکز تهران

برای درخواست مبل شویی در مرکز تهران می توانید اینجا کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۲۲۱۸ تماس بگیرید.

درخواست متخصصین مبل شویی در جنوب تهران

برای درخواست مبل شویی در جنوب تهران می توانید اینجا کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۳۳۳۳۵۷۷۰ تماس بگیرید.

تعرفه مبل شویی در تهران

برای دریافت جزئیات تعرفه و هزینه شستشوی مبل، می توانید به اینجا مراجعه نمایید. همچنین بطور کلی دستمزد مبل شویی شرکت خدمات نظافتی آبانوین به شرح زیر می باشد:

 • به ازای ۴ ساعت ۱۵۰ هزار تومان
 • به ازای ۸ ساعت ۲۵۰ هزار تومان

به این مطلب امتیاز دهید
[کل: ۸ میانگین: ۵]

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  error: با عرض پوزش، کپی برداری در این وبسایت مجاز نمی باشد
  ×

  سلام

  برای ارتباط مستقیم با مدیریت در واتساپ بر روی اکانت زیر کلیک کنید.

  ×